ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
mgr Tarczyński Mariusz Fizjoterapeuta

  Fizjoterapeuta

  Specjalizuje się między innymi w terapii manualnej metodami: Kaltenborn-Evjenth, metodą Mulligana, terapii tkanek miękkich, traumatologii sportowej i funkcjonalnym treningu motorycznym. Absolwent wydziału Rehabilitacji Ruchowej na AWF w Warszawie. Wykładowca na kursach z zakresu fizjoterapii. Uczestnik wielu konferencji i kongresów (m.in. ISAKOS, ESSKA, PTTS, PKOL).Członek European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy oraz European Society for Shoulder and Elbow Rehabilitation. Prywatnie interesuje się sportem, turystyką górską, rowerową i kajakową.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone