Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

RODO-newsletter

 1. Administratorem podanych danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Kontakt z Administratorem jest możliwy:
 • mailowo: kontakt@cmgamma.pl;
 • listownie: ul. W. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa;
 • telefonicznie: +48 22 273 90 00.
 1. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się:
 • mailowo: iod@cmgamma.pl;
 • listownie: ul. W. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa.
 1. Celem przetwarzania podanych danych jest przesłanie newslettera na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora, jakim jest prowadzenie wysyłki newslettera na rzecz zainteresowanych osób.
 2. Dane mogą zostać przekazane innym podmiotom, w szczególności świadczącym na rzecz Administratora usługi z zakresu IT. Przekazanie odbywa się na podstawie wiążącej strony umowy zapewniającej poufność oraz bezpieczeństwo danych.
 3. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania uzasadnionego interesu Administratora danych lub do czasu rezygnacji przez odbiorcę z subskrypcji newslettera.
 4. Osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
 5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przesłania newslettera.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2023 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...