Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Karol Malec

Specjalizant Ortopedii i Traumatologii

Ortopedia

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Licencjonowany lekarz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były członek Sztabu Medycznego I Drużyny Legii Warszawa.

Kompetencje poszerza biorąc udział w licznych krajowych i międzynarodowych kursach i konferencjach z zakresu ortopedii, traumatologii ruchu i medycyny sportowej, dzięki czemu opiekę nad Pacjentami prowadzi zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Szczególnie zainteresowany zabiegami artroskopowymi i rekonstrukcyjnymi w obrębie stawów: kolanowego, skokowego i ramiennego.

Zajmuje się leczeniem urazów narządu ruchu, w tym urazów sportowych.

Reprezentant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie w piłce siatkowej. Pasjonat aktywnego, sportowego trybu życia.

Posługuje się biegle j. angielskim w mowie i piśmie.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...