Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Anna Rieger-Kaczanowska - ZnanyLekarz.pl

lek. Anna Rieger-Kaczanowska

Internista, Kardiolog

Kardiologia

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1986r. Następnie uzyskała specjalizacje I i II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych w 1991 i 1994roku, 2000 roku w zakresie kardiologii. Pracowała m.in. w Oddziale Kardiologii Centralnego Szpitala Kolejowego w Międzylesiu, w Szpitalu Bielańskim w II Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej, w Rejonowej Poradni Kardiologicznej ul. Nowolipie w Warszawie, jako kardiolog w NBP oraz w NZOZ Rehabilis.

Ma duże doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z pacjentami kardiologicznymi oraz doświadczenie kliniczne w zakresie interny i intensywnej opieki kardiologicznej. Długa praktyka w wykonywaniu prób wysiłkowych i odczytywaniu holterów EKG i RR.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...