Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEAnna Rieger-Kaczanowska - ZnanyLekarz.pl

lek. Anna Rieger-Kaczanowska

Internista, Kardiolog

Kardiologia

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1986r. Następnie uzyskała specjalizacje I i II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych w 1991 i 1994roku, 2000 roku w zakresie kardiologii. Pracowała m.in. w Oddziale Kardiologii Centralnego Szpitala Kolejowego w Międzylesiu, w Szpitalu Bielańskim w II Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej, w Rejonowej Poradni Kardiologicznej ul. Nowolipie w Warszawie, jako kardiolog w NBP oraz w NZOZ Rehabilis.

Ma duże doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z pacjentami kardiologicznymi oraz doświadczenie kliniczne w zakresie interny i intensywnej opieki kardiologicznej. Długa praktyka w wykonywaniu prób wysiłkowych i odczytywaniu holterów EKG i RR.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...