Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEWanda Seklemow-Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

lek. Wanda Seklemow-Adamczyk

Kierownik Zespołu Anestezjologicznego, Anestezjolog

Anestezjologia

Specjalista II stopnia anestezjologii i intensywnej terapii. Były starszy asystent Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Z Centrum Medycznym Gamma związana odpoczątku istnienia placówki, wcześniej pracowała jako anestezjolog w prywatnych zabiegowych placówkach medycznych: Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej, Carolina Medical Center, Szpitalu Damiana w Warszawie. Wspierała prace Hospicjum Domowego St. Vincent Medical Center w zakresie domowej wentylacji przewlekle chorych. Członek Europejskiego Towarzystwa Anestezji Regionalnej (ESRA). Specjalista w zakresie znieczuleń zarówno dorosłych jak i dzieci oraz znieczuleń regionalnych.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...