Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

USG BIODEREK U DZIECI I NIEMOWLĄT

USG bioderek u niemowląt to jedno z najważniejszych badań oceniających rozwój stawów biodrowych u dzieci i niemowląt. Badanie pozwala wykryć lub wykluczyć wszelkie nieprawidłowości rozwoju, wśród których występują: dysplazja, brak stabilizacji bioder lub kłopoty z poruszaniem. Badanie wykonuje się po ukończeniu 6. tygodnia (ale przed ukończeniem 12. tygodnia) życia niemowlęcia. Podczas badania na sali mogą przebywać rodzice, co ma znaczny wpływ na samopoczucie malucha.

Badanie USG stawów biodrowych u niemowląt jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. W celu wykonania badania nie jest wymagane żadne przygotowanie. Badanie nie niesie za sobą skutków ubocznych, dlatego może być przeprowadzane wielokrotnie w krótkich odstępach czasu.

W CM Gamma prowadzona jest Poradnia Preluksacyjna w której badanie wykonywane jest przez wykwalifikowanego specjalistę, który korzysta z nowoczesnego sprzętu.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...