Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Usg bioderek u dzieci i niemowląt

USG BIODEREK U DZIECI I NIEMOWLĄT

USG bioderek u niemowląt to jedno z najważniejszych badań oceniających rozwój stawów biodrowych u dzieci i niemowląt. Badanie pozwala wykryć lub wykluczyć wszelkie nieprawidłowości rozwoju, wśród których występują: dysplazja, brak stabilizacji bioder lub kłopoty z poruszaniem. Badanie wykonuje się po ukończeniu 6. tygodnia (ale przed ukończeniem 12. tygodnia) życia niemowlęcia. Podczas badania na sali mogą przebywać rodzice, co ma znaczny wpływ na samopoczucie malucha.

Badanie USG stawów biodrowych u niemowląt jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. W celu wykonania badania nie jest wymagane żadne przygotowanie. Badanie nie niesie za sobą skutków ubocznych, dlatego może być przeprowadzane wielokrotnie w krótkich odstępach czasu.

W CM Gamma badanie wykonywane jest przez wykwalifikowanego specjalistę, który korzysta z nowoczesnego sprzętu.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...