Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Dyżur ortopedyczny

dyżur ortopedyczny warszawa

Szybka pomoc specjalisty i leczenie bez kolejki! Potrzebujesz szybkiej pomocy po niespodziewanym urazie lub wypadku? Chcesz gwarancji dostępności świadczeń medycznych bez kolejki i limitów? Wybierz dyżur urazowo-ortopedyczny w CM Gamma, dostępny przez siedem dni w tygodniu w godzinach 8:00–20:00 w szpitalu przy ul. Broniewskiego 3 w Warszawie.

Kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych na dyżurze urazowo-ortopedycznym obejmuje:

 • unieruchomienie złamania,
 • założenie opatrunku, gipsu lub nowoczesnej ortezy,
 • szycie rany,
 • nastawienie zwichnięć stawów.

Podczas dyżuru urazowo-ortopedycznego dedykowany lekarz specjalista zleci wykonanie szeregu badań diagnostycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu (RTG, tomografia komputerowa lub rezonans magnetyczny), na podstawie których postawi prawidłową diagnozę, wybierze optymalny i efektywny sposób leczenia, niwelując ból i stawiając pierwszy, najważniejszy krok ku powrocie do pełnej sprawności.

Ostry ból, szybka reakcja, kompleksowe leczenie i opieka specjalisty – wybierz zespół CM Gamma, aby powrót do zdrowia po perfekcyjnie wdrożonym leczeniu stanowił tylko kwestię czasu.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...