Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Chirurgia naczyniowa i ogólna

W CMGamma realizujemy konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej. Realizowane są one przez specjalistów, których zadaniem jest diagnozowanie oraz leczenie występujących zmian.

Chirurgia naczyniowa Warszawa

Jest dziedziną, której obszar obejmuje choroby układu limfatycznego oraz krwionośnego. Ze względu na wzrost przypadłości spowodowanych nieprawidłowym trybem życia oraz stresem występuje coraz większy wzrost konsultacji i zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej. Specjalistyczna diagnostyka pozwala skutecznie walczyć z przypadłościami w obrębie naczyń krwionośnych i żylnych. Ponadto chirurgia naczyniowa obejmuje szereg badań specjalistycznych mających na celu określenie dokładnej przyczyny danej przypadłości.

Dlatego w tym zakresie CMGamma oferuje:

 • konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej
 • operacje żylaków kończyn dolnych
 • operacje przepuklin brzusznych (pachwinowe, pępkowe)
 • skleroterapię pajączków żylnych i żylaków kończyn dolnych
 • drobne zabiegi chirurgiczne (usuwanie zmian skórnych, usuwanie tłuszczaków, usuwanie włókniaków)
 • leczenie przewlekłych ran i owrzodzeń

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...