Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Ortopedia

Ortopedia zajmuje się leczeniem patologii w obrębie narządu ruchu. Ortopedzi CM Gamma mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym.

W Centrum Medycznym Gamma zapewniamy Pacjentowi opiekę lekarza specjalizującego się w danej sferze ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Konsultacja to także diagnostyka – ukierunkowana na narząd ruchu i obsługiwana przez diagnostów od wielu lat współpracujących głównie ze specjalistami w dziedzinie chorób układu ruchu. Również ortopeda zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem stanów zapalnych, wad postawy i zmian zwyrodnieniowych, które utrudniają normalne funkcjonowanie. Z myślą o naszych małych pacjentach opiekę medyczną sprawuje również lekarz ortopeda dziecięcy.

Chirurg ortopeda – leczenie operacyjne

Podejmujemy się leczenia praktycznie wszystkich patologii narządu ruchu wymagających leczenia zachowawczego, jak i operacyjnego (świeże złamania, zwichnięcia, uszkodzenia mięśni, artroskopie, w tym rekonstrukcje wielowięzadłowe, chirurgia nerwów obwodowych, endoprotezoplastyka stawów). Wówczas przed skierowaniem na zabieg niezbędne jest przeprowadzenie badań, jakie zlecił ortopeda. Warszawa a dokładniej na Mokotowie i Żoliborzu działają nasze placówki, w których mogą Państwo skorzystać z konsultacji naszych specjalistów oraz wykonać potrzebne badania.

Leczeniem urazów tkanek oraz kości z wykorzystaniem procedur operacyjnych zajmuje się chirurg ortopeda, inaczej zwany traumatologiem. Po zabiegu każdy Pacjent otoczony jest troskliwą opieką na oddziale pooperacyjnym i ma możliwość rehabilitacji pod okiem doświadczonego terapeuty. Wówczas niezbędne jest stosowanie się do wszystkich zaleceń, jakie przygotował ortopeda. Mokotów podobnie jak Żoliborz jest lokalizacją, w której działa nasza placówka działająca z myślą o zapewnieniu naszym pacjentom specjalistycznej pomocy medycznej.

W naszej poradni przyjmuje także ortopeda, który diagnozuje najmłodszych pod kątem wad postawy, leczy skręcenia, złamania i inne urazy.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...