Posiadamy zamknięty RM.
We wszystkich badaniach wykonywanych powyżej kolan pacjent wjeżdża głową do środka RM.
Nie. Wykonujemy jedynie USG ortopedyczne. Więcej informacji >
Tak. Nasze Centrum współpracuje z największymi laboratoriami w kraju, co pozwala na pełną diagnostykę laboratoryjną – biochemiczną i immunologiczną płynów ciała.
Na zajęcia należy zabrać ze sobą:
a. luźny strój nie ograniczający ruchów,
b. ręcznik i klapki (lub skarpetki).
Prosimy Państwa o przychodzenie na zajęcia 15 minut przed ich rozpoczęciem. Po pierwszej rehabilitacji istnieje możliwość wykupienia pakietu 5 lub 10 spotkań rehabilitacyjnych z rabatem 10%.
Tak, w każdym przypadku wymagane jest skierowanie.
Dzień przed badaniem RTG kręgosłupa lędźwiowego/stawów krzyżowo-biodrowych zaleca się prowadzenie diety lekkostrawnej i unikanie napojów gazowanych. Osoby ze skłonnością do wzdęć mogą zażyć Espumisan zgodnie z zaleceniami na ulotce. W dniu badania Pacjent zgłasza się na czczo. Pozostałe badania RTG nie wymagają specjalnych przygotowań, jednakże u kobiet zaleca się wykonanie go w pierwszej połowie cyklu, aby wykluczyć ryzyko powikłań ewentualnej ciąży.
Zdjęcia z badania RTG/RM mogą Państwo otrzymać na płycie CD po ok 10-15 min po badaniu diagnostycznym – w tym celu prosimy o zgłoszenie się na Recepcję. Opis tego badania przygotowywany jest przez lekarza diagnostę w przeciągu 10 dni roboczych.
Należy wykonać badania zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.
Tak. Jeżeli skierowanie obejmuje podanie środka kontrastowego, wcześniej należy wykonać badanie poziomu kreatyniny we krwi.
Przeciwwskazania bezwzględne:
– rozrusznik serca,
– neurostymulatory,
– implant ślimakowy,
– niektóre zastawki serca,
– inne rozpoznane przez lekarza.
Przeciwwskazania względne:
– pierwszy trymestr ciąży,
– implanty ortopedyczne,
– endoprotezy,
– klaustrofobia,
– inne rozpoznane przez lekarza.
W przypadku posiadania implantów ortopedycznych i endoprotez każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, dlatego zalecane jest zabranie ze sobą dokumentacji medycznej, na podstawie której elektroradiolog stwierdzi czy nie ma przeciwwskazań do badania.
Należy wypełnić wniosek i wysłać elektronicznie na kontakt@cmgamma.pl lub dostarczyć osobiście na recepcję placówki. Czas przygotowania wynosi 7 dni roboczych. Pacjent zostaje poinformowany telefonicznie jak tylko dokumentacja jest gotowa do odbioru.
Dokumentację medyczną należy odebrać osobiście na recepcji głównej lub może to zrobić osoba upoważniona przez Pacjenta w naszym systemie. Jeśli Pacjent nikogo nie upoważniał a chciałby to zrobić, prosimy o zgłoszenie się na Recepcję w celu uzupełnienia upoważnienia w godzinach pracy naszej placówki. W przypadku osób niepełnoletnich dokumentację może odebrać rodzic lub opiekun prawny.
Tak, można.
Nie. Nasze Centrum świadczy jedynie usługi komercyjne.
Tak. Parking dla Pacjentów jest umiejscowiony między budynkami: ul. Bobrowiecka 8 a ul. Bobrowiecka 6. Dokładną informację otrzymają Państwo u ochrony.
Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, które Cię interesuje? Napisz na kontakt@cmgamma.pl lub zadaj pytanie w formularzu kontaktowym.
Bądź na bieżąco