Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Neurologia

Działająca w CM Gamma poradnia leczenia bólu zapewnia możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia neurologów. Szczególny nacisk kładziony jest na specjalistyczne leczenie m.in. w leczeniu zespołów bólowych głowy i kręgosłupa. Dobry neurolog zwraca szczególną uwagę na wykorzystanie (jeśli to możliwe) technik leczenia, które są minimalnie inwazyjne. Do takich technik należy np. termolezja.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa w celach promocyjno-marketingowych oraz przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...