Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

O nas

Centrum Medyczne Gamma to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce.

Istniejemy na warszawskim rynku medycznym od 2013 roku i od tego czasu nieustannie dużą wagę przykładamy do współpracy i komunikacji w całym procesie leczenia. Nasi lekarze to specjaliści różnych dyscyplin medycznych, dlatego dzięki wymianie doświadczeń i wzajemnej pomocy możemy troszczyć się o zdrowie pacjenta na każdym etapie leczenia. Jako prywatna klinika ortopedyczna, poza blokiem operacyjnym i oddziałem szpitalnym oferujemy najwyższą jakość usług medycznych w zakresie wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM TK), rehabilitacji oraz specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne (m.in. reumatologii, neurologii, neurochirurgii, kardiologii). Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjenta we wrześniu 2018 roku otworzyliśmy drugą placówkę na warszawskim Mokotowie, aby zapewnić jeszcze lepszy dostęp do oferowanych przez nas usług.

Filozofia

„Moim marzeniem było zbudowanie w Polsce kliniki ortopedycznej na najwyższym, światowym poziomie. Miejsca, w którym jako lekarze będziemy mieli dostęp do najlepszego sprzętu diagnostycznego, operacyjnego i rehabilitacyjnego.

Problemem współczesnej medycyny jest wąska specjalizacja, rozdrobnienie, słaba komunikacja pomiędzy przedstawicielami różnych dyscyplin medycznych. W Centrum Medycznym Gamma tworzymy zespół lekarski, rehabilitacyjny, diagnostyczny, pielęgniarski, którego ambicją jest objęcie pacjenta całościową opieką. Chcemy, by nasz pacjent odczuł, że leczący go ludzie porozumiewają się między sobą i realizują jedną, spójną myśl w ramach ścisłej współpracy.

Przywróciliśmy starą, a jakby zapomnianą formę konsylium, narady ekspertów różnych dziedzin w celu zapewnienia optymalnego sposobu działania dla dobra naszego pacjenta. Szybka i trafna diagnoza oraz leczenie to bowiem klucz do jak najszybszego wyzdrowienia. Chodzi o to, by „dodać życia do lat, a nie lat do życia”.

Dyrektor Medyczny Centrum Medycznego Gamma
– dr Grzegorz Adamczyk

Wysokospecjalistyczna chirurgia narządu ruchu
(w tym kręgosłupa)

 • Artroskopia

  barku, łokcia, nadgarstka, biodra, kolana, stawu skokowego i innych i endoskopia kręgosłupa (m.in. dyscektomie endoskopowe)

 • Techniki małoinwazyjne w chirurgii kręgosłupa

  np. Spine Jack- unikalna metoda leczenia złamań kompresyjnych trzonów kręgów czy przezskórne stabilizacje kręgosłupa

 • Nowoczesne techniki leczenia chrząstki stawowej

  m.in. z użyciem membran kolagenowych, komórek macierzystych

 • Rekonstrukcje więzadłowe

  najczęściej wykonywana rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego, ale też inne w tym wielowięzadłowe

 • Nowoczesne techniki leczenia urazów (w tym złamań)

  z użyciem implantów wiodących światowych producentów pozwalające na możliwie najszybszy i najpełniejszy powrót do wcześniejszej sprawności

 • Endoprotezoplastyka

  stawu biodrowego, kolanowego i innych (np. ramiennego)

Nasza klinika dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, na którym wykonywane są wysokospecjalistyczne procedury z zakresu ortopedii (m.in. artroskopie, rekonstrukcje więzadłowe, endoprotezoplastyki oraz leczenie złamań i stawów rzekomych czyli braków zrostu kostnego), chirurgii kręgosłupa (m.in. Disko-Gel, mikrodiscektomie, implantacje protez ruchomych dysków oraz stabilizacje zarówno w obrębie odcinka lędźwiowo-krzyżowego jak i szyjnego) oraz dziedzin pokrewnych.
Naszymi stałymi pacjentami są wymagający sportowcy, osoby po wypadkach oraz wszyscy borykający się ze schorzeniami narządu ruchu i kręgosłupa.

Co wyróżnia CM gamma?

 • Całościowe podejście do procesu diagnozy i leczenia.
 • Cenieni eksperci w dziedzinach którymi się zajmują.
 • Opiekun Pacjenta, który koordynuje proces leczenia - towarzyszy podczas konsultacji, w trakcie diagnozy i rehabilitacji.
 • Gwarancja dostępności świadczeń medycznych – bez kolejki, bez limitów NFZ.
 • Swoboda wyboru metod leczniczych – pełen dostęp do najnowocześniejszych zdobyczy medycyny bez odgórnie narzuconych ograniczeń.
 • Ciągłość opieki medycznej – jeden lekarz prowadzący, wsparcie interdyscyplinarnego zespołu, możliwość przeprowadzenia całego procesu leczniczego w jednym miejscu.
 • Pełen zakres procedur leczniczych – od stłuczeń po rozległe stabilizacje kręgosłupa czy endoprotezy stawów.
 • Wykorzystanie najnowocześniejszej diagnostyki niezbędnej do postawienia pełnej diagnozy.
 • Dostosowanie procedur do wskazań medycznych tak, aby zminimalizować uszczerbek na zdrowiu, koszty i czas leczenia.
 • Wycena i rozliczenie kosztów każdej procedury medycznej przygotowywane są w oparciu o przewidywane i rzeczywiste koszty medyczne.

Nasze placówki

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2019 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...