Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Rehabilitacja

Doświadczona kadra i specjalistyczne ćwiczenia Chcesz szybko wrócić do pełnej sprawności fizycznej sprzed wypadku, urazu lub operacji? Szukasz wsparcia w przełamywaniu kolejnych barier? Zaufaj kadrze najlepszych fizjoterapeutów CM Gamma.

Każdego dnia, pod naszym okiem, dzieci i dorośli pracują nad poprawą sprawności oraz profesjonalnym przygotowaniem do uprawiania sportu – amatorsko i na zawodowym poziomie – w kompleksowo wyposażonych salach ćwiczeń i gabinetach.

Co nas wyróżnia?

 • specjalizacja w ortopedii, chirurgii kręgosłupa, urazów sportowych i komunikacyjnych
 • profesjonalna i wykwalifikowana kadra
 • dwie placówki w Warszawie: Żoliborz i Mokotów
 • kompleksowo wyposażone sale rehabilitacyjne

Kompleksowe leczenie i powrót do zdrowia

Kluczem do Twojego zdrowia jest całościowe podejście – współpraca fizjoterapeutów z zespołem lekarskim, wymiana informacji i doświadczeń – co pozwala szybko reagować na pojawiające się problemy i łagodzić ich skutki.

Fizjoterapia – jako nieodłączny element rehabilitacji – obejmuje wszelkie działania, wykorzystujące reaktywność organizmu na bodźce. Różnorodne metody stymulacji tkanek prowadzą do zniwelowania dolegliwości bólowych, skrócenia czasu leczenia stanów zapalnych i systematycznego przywracania sprawności fizycznej.

W CM Gamma wracasz do zdrowia pod opieką profesjonalistów!

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...