Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Neurochirurgia i Chirurgia kręgosłupa

Nasza specjalizacja to nowoczesna małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa i specjalistyczne operacje neurochirurgiczne. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce oferujemy leczenie nowoczesną metodą z zastosowaniem preparatu DISCOGEL. Stosujemy też leczenie z wykorzystaniem preparatów SPINEJACK i DTRAX.

Dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia likwidujemy przyczynę bólu, który spowodował uraz kręgosłupa lub choroba. Dobry neurochirurg stosując małe cięcie skórne, skraca czas spędzony w szpitalu do minimum (często poniżej 24 godzin). Umożliwiamy w ten sposób powrót do normalnej aktywności w kilka dni po zabiegu.

Operacje kręgosłupa realizowane w Centrum Medycznym Gamma

Do niedawna operacje kręgosłupa kojarzyły się pacjentom ze skomplikowanymi procedurami obarczonymi ryzykiem powikłań. Dziś nowoczesna neurochirurgia i chirurgia kręgosłupa oferuje metody o niskim stopniu inwazyjności, skracające okres rekonwalescencji do minimum. Ponadto dzięki doświadczeniu i wiedzy chirurg ortopeda jest w stanie przeprowadzić zabieg, który skutkować będzie znaczącym poprawieniem sprawności fizycznej pacjenta.

Jedną z najczęściej występujących przyczyn problemów z kręgosłupem jest dyskopatia, do leczenia której w Centrum Medycznym Gamma wykorzystywany jest preparat DISCOGEL, który przywraca funkcje uszkodzonego dysku. Przeprowadzamy również zabieg minimalnie inwazyjnego leczenia złamań radikulopatii szyjnej. Zabieg DTRAX redukuje ból karku i ucisk korzeniowy w odcinku szyjnym.

 

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...