Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Neurochirurgia i Chirurgia kręgosłupa

Nasza specjalizacja to nowoczesna małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa i specjalistyczne operacje neurochirurgiczne. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce oferujemy leczenie nowoczesną metodą z zastosowaniem preparatu DISCOGEL. Stosujemy też leczenie z wykorzystaniem preparatów SPINEJACK i DTRAX.

Przebieg zabiegu, który przeprowadza neurochirurg w Warszawie

Dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia likwidujemy przyczynę bólu, który spowodował uraz kręgosłupa lub choroba. Dobry neurochirurg stosując małe cięcie skórne, skraca czas spędzony w szpitalu do minimum (często poniżej 24 godzin). Umożliwiamy w ten sposób powrót do normalnej aktywności w kilka dni po zabiegu. Jednak po zakończeniu leczenia należy się stosować do zaleceń, jakie przekazał neurochirurg. Warszawa jest miastem, w którym nasi specjaliści na co dzień prowadzą konsultacje i wykonują zabiegi.

Operacje kręgosłupa realizowane w Centrum Medycznym Gamma

Dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia likwidujemy przyczynę bólu, który spowodował uraz kręgosłupa lub choroba. Dobry neurochirurg stosując małe cięcie skórne, skraca czas spędzony w szpitalu do minimum (często poniżej 24 godzin). Umożliwiamy w ten sposób powrót do normalnej aktywności w kilka dni po zabiegu.

Operacje kręgosłupa realizowane w Centrum Medycznym Gamma

Do niedawna operacje kręgosłupa kojarzyły się pacjentom ze skomplikowanymi procedurami obarczonymi ryzykiem powikłań. Dziś nowoczesna neurochirurgia i chirurgia kręgosłupa oferuje metody o niskim stopniu inwazyjności, skracające okres rekonwalescencji do minimum. Ponadto dzięki doświadczeniu i wiedzy chirurg ortopeda jest w stanie przeprowadzić zabieg, który skutkować będzie znaczącym poprawieniem sprawności fizycznej pacjenta.

Operacje kręgosłupa, a dyskopatia

Jedną z najczęściej występujących przyczyn problemów z kręgosłupem jest dyskopatia, której towarzyszą dolegliwości bólowe. Jest to zwyrodnienie krążków międzykręgowych powszechnie określane jako „wypadnięcie dysku”. Zbagatelizowanie tego problemu może skutkować chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Dlatego już od momentu pojawienia się dolegliwości bólowych istotny jest kontakt ze specjalistą. W centrum Medycznym Gamma do leczenia dyskopatii wykorzystywany jest preparat DISCOGEL, który przywraca funkcje uszkodzonego dysku. Przeprowadzamy również zabieg minimalnie inwazyjnego leczenia złamań radikulopatii szyjnej. Zabieg DTRAX redukuje ból karku i ucisk korzeniowy w odcinku szyjnym.

 

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...