Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Neurochirurgia i Chirurgia kręgosłupa

Nasza specjalizacja to nowoczesna małoinwazyjna chirurgia kręgosłupa i specjalistyczne operacje neurochirurgiczne. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce oferujemy leczenie nowoczesną metodą z zastosowaniem preparatu DISCOGEL. Stosujemy też leczenie z wykorzystaniem preparatów SPINEJACK i DTRAX.

Dzięki zastosowaniu najnowszych metod leczenia likwidujemy przyczynę bólu, który spowodował uraz kręgosłupa lub choroba. Dobry neurochirurg stosując małe cięcie skórne, skraca czas spędzony w szpitalu do minimum (często poniżej 24 godzin). Umożliwiamy w ten sposób powrót do normalnej aktywności w kilka dni po zabiegu.

Operacje kręgosłupa realizowane w Centrum Medycznym Gamma

Do niedawna operacje kręgosłupa kojarzyły się pacjentom ze skomplikowanymi procedurami obarczonymi ryzykiem powikłań. Dziś nowoczesna neurochirurgia i chirurgia kręgosłupa oferuje metody o niskim stopniu inwazyjności, skracające okres rekonwalescencji do minimum. Ponadto dzięki doświadczeniu i wiedzy chirurg ortopeda jest w stanie przeprowadzić zabieg, który skutkować będzie znaczącym poprawieniem sprawności fizycznej pacjenta.

Operacje kręgosłupa, a dyskopatia

Jedną z najczęściej występujących przyczyn problemów z kręgosłupem jest dyskopatia, której towarzyszą dolegliwości bólowe. Jest to zwyrodnienie krążków międzykręgowych powszechnie określane jako „wypadnięcie dysku”. Zbagatelizowanie tego problemu może skutkować chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Dlatego już od momentu pojawienia się dolegliwości bólowych istotny jest kontakt ze specjalistą. W centrum Medycznym Gamma do leczenia dyskopatii wykorzystywany jest preparat DISCOGEL, który przywraca funkcje uszkodzonego dysku. Przeprowadzamy również zabieg minimalnie inwazyjnego leczenia złamań radikulopatii szyjnej. Zabieg DTRAX redukuje ból karku i ucisk korzeniowy w odcinku szyjnym.

 

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...