Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Szpital

Nowatorskie operacje i wieloletnie doświadczenie

Zależy Ci na całościowym podejściu do procesu diagnozy i leczenia u sprawdzonego, doświadczonego specjalisty? Chcesz poznać przyczynę bólu i wrócić do pełnej sprawności? Fachowa konsultacja, szybka diagnoza i wybór optymalnej metody leczenia są kluczem do Twojego zdrowia.

Szpital CM Gamma w Warszawie to gwarancja kompleksowej opieki i pełnego zakresu procedur medycznych – od leczenia stłuczeń, po rozległe stabilizacje kręgosłupa, czy endoprotezy stawów. Masz pełen dostęp do najnowocześniejszych zdobyczy medycyny.

Przeprowadzamy ponad tysiąc operacji rocznie na jednym z najnowocześniejszych bloków operacyjnych w Polsce. Nowatorskie podejście i sukcesy pierwszych, przeprowadzonych w kraju operacji, tworzą fundament zaufania i bezpieczeństwa.

Konsultacja, badania, złagodzenie bólu i wyleczenie jego przyczyny

Pacjentami naszej poradni urazowo ortopedycznej i szpitala są wymagający sportowcy, osoby po wypadkach oraz osoby, borykające się ze schorzeniami narządu ruchu i kręgosłupa. Najwyższe standardy leczenia i ciągłość opieki medycznej sprawiają, że 97 proc. pacjentów poleciłoby nas najbliższym!

Po zabiegu jesteś otoczony troskliwą opieką na komfortowym oddziale pooperacyjnym. Indywidualny Opiekun Pacjenta, który koordynuje proces leczenia, towarzyszy podczas konsultacji, w trakcie diagnozy i rehabilitacji pod okiem doświadczonego terapeuty, czuwa nad Twoim powrotem do zdrowia.

Kompleksowa opieka medyczna na najwyższym poziomie – wiesz, za co płacisz

Jeden lekarz prowadzący, wsparcie interdyscyplinarnego zespołu, możliwość przeprowadzenia całego procesu leczniczego w jednym miejscu – CM Gamma to przede wszystkim profesjonalne wsparcie pacjenta.

Dostosowaliśmy procedury do wskazań medycznych tak, aby zminimalizować uszczerbek na zdrowiu, koszty i czas leczenia.

Wycena i rozliczenie kosztów każdej procedury medycznej przygotowywane są w oparciu o przewidywane i rzeczywiste koszty medyczne. Otrzymasz więc wstępną wycenę przed zabiegiem, a po operacji konkretne zestawienie.

Poradnia urazowo ortopedyczna z opieką dopasowaną do Twoich potrzeb

Tworzymy długofalowe relacje z pacjentami, szanując poświęcony na leczenie czas oraz warunki finansowe, dostosowując formy płatności do indywidualnych potrzeb. Możesz skorzystać z oferty płatności odroczonych (PayPal) lub ratalnych (MediRaty), honorujemy również płatności kartą oraz przelewem tradycyjnym.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...