Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Pacjent po wypadku

Z myślą o osobach, które uległy wypadkowi rozpoczęliśmy współpracę z  towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Osoby  poszkodowane w wypadku często czują się zdezorientowane, brakuje im informacji na temat stanu zdrowia i procedur związanych z dalszym leczeniem. W Centrum Medycznym Gamma zawsze najważniejszy jest dla nas pacjent. Dlatego właśnie, wraz z towarzystwami ubezpieczeniowymi dbamy o to, aby pacjent otrzymał komplet informacji i cały plan leczenia.

Opieka medyczna

To także możliwość otrzymania opinii doświadczonego lekarza odpowiedniej specjalizacji, czy uzupełnienie badań – również, gdy od wypadku minęło już trochę czasu, a Pacjent ma wrażenie, że wciąż nie ma poprawy lub coś idzie nie tak. W przypadku wypadków do dyspozycji pacjentów jest również ortopeda traumatolog.

Dyżur ortopedyczny

Ostry dyżur ortopedyczny w Warszawie jest miejscem, w którym nasi pacjenci mogą uzyskać pomoc doświadczonego lekarza odpowiedniej specjalizacji w postaci konsultacji, czy uzupełnienia badań. Ponadto działanie specjalisty podczas dyżuru ortopedycznego pozwala znaleźć przyczynę bólu, co przekłada się na zastosowanie optymalnych metod leczenia. Dyżur ortopedyczny prowadzimy w weekendy i przeznaczony jest on zarówno dla dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Dlatego zapraszamy do umówienia wizyty.

 

KOORDYNATOR OPIEKI SZPITALNEJ

To właśnie koordynator opieki szpitalnej jest pierwszą osobą, z którą Pacjent powinien się skontaktować. Na podstawie informacji telefonicznej lub mailowej i późniejszej rozmowy z lekarzem koordynator planuje proces diagnostyczny (np. RTG i Rezonans Magnetyczny skręconego kolana czy CT w przypadku złamania piszczeli). Dzięki temu w ciągu jednego dnia możemy wykonać wszystkie niezbędne badania, postawić diagnozę i zaproponować optymalne leczenie, z operacyjnym włącznie.

Koordynator Opieki Szpitalnej 

Tel. 22 273 90 33
e-mail: opiekunpacjenta@cmgamma.pl

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...