Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Do pobrania

1. Wniosek o wydanie kopii dokumentacji medycznej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Pacjent ma prawo do dostępu do dokumentacji medycznej dotyczącej jego stanu zdrowia oraz udzielonych mu świadczeń zdrowotnych. Dokumentacja medyczna udostępniana jest Pacjentowi lub jego przedstawicielowi ustawowemu, bądź osobie upoważnionej przez Pacjenta.

 

2. Karta rejestracji pacjenta

Dotyczy nowego Pacjenta CM Gamma*  – Pacjent zgłaszający się do CM Gamma, przed skorzystaniem z usługi medycznej, po wypełnieniu Karty rejestracji, podlega identyfikacji przez pracownika recepcji. W celu weryfikacji poprawności danych, prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

*W przypadku osób niepełnoletnich (do 18 roku życia), opiekun prawny/faktyczny, zostanie poproszony o wypełnienie dodatkowych oświadczeń.

 

3. Zgłoszenie reklamacyjne

Wypełniony druk można przekazać osobiście pracownikowi recepcji lub mailowo na adres kontakt@cmgamma.pl

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2021 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...