Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjalizacje

Chirurgia ręki

Jest specyficzną dziedziną na pograniczu ortopedii, medycyny plastycznej i chirurgii naczyniowej. Ręka (dłoń) jest niezwykle skomplikowaną i złożoną konstrukcją, która jest niezwykle ważna i nawet najmniejsza dysfunkcja jest dla nas bardzo dokuczliwa. Doświadczenie specjalistów CM Gamma pozwala na w pełni kompetentne objęcie opieką pacjenta z patologią tej okolicy, nieważne czy jest to konsekwencja urazu, zmiany zwyrodnieniowej czy jednej z chorób takich jak:

 • przykurcz rozcięgna dłoniowego (choroba Dupuytrena)
 • zapalenie 1-ego przedziału prostowników (zespół de Quervaina)
 • torbiel galaretowata (ganglion)
 • palec strzelający
 • zespół cieśni kanału nadgarstka
 • jałowa martwica kości księżycowatej (choroba Kienböcka)

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...