Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Daniel Kotrych

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Jest lekarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończył również studia doktoranckie. Kształcił się także za granicą pod okiem doskonałych specjalistów w najbardziej znanych klinikach: The Royal Sussex County Hospital w brytyjskim Brighton, na Uniwersytecie Navarra w Pampelunie w Hiszpanii oraz w Neurologisches Rehabilitationszentrum w Greifswald w Niemczech.

Jego zainteresowania zawodowe obracają się wokół nowoczesnych metod leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, oraz leczenia obrażeń sportowych.

Jest pracownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu PUM Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie. Jest prezesem Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, prezesem Sekcji Ortopedii Onkologicznej PTOiTr oraz członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Jest również współpracownikiem Klubu Sportowego Arkonia Szczecin oraz Polskiego Związku Pływackiego.

Wraz z prof. Andrzejem Gustą oraz dr Bartoszem Krukiem przeprowadził pierwszą w Polsce, rewolucyjną operację przeszczepienia kości miednicy, która uratowała życie młodemu pacjentowi, cierpiącemu na rozległy nowotwór kości.

Uczestnik licznych kursów, szkoleń i sympozjów. Jest autorem wielu krajowych i zagranicznych publikacji naukowych oraz programów badawczych. Prowadzi ogólnopolskie kursy dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, m.in. kurs „Onkologia narządu ruchu”. Wykładowca programu anglojęzycznego studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...