Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Daniel Kotrych

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Jest lekarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończył również studia doktoranckie. Kształcił się także za granicą pod okiem doskonałych specjalistów w najbardziej znanych klinikach: The Royal Sussex County Hospital w brytyjskim Brighton, na Uniwersytecie Navarra w Pampelunie w Hiszpanii oraz w Neurologisches Rehabilitationszentrum w Greifswald w Niemczech.

Jego zainteresowania zawodowe obracają się wokół nowoczesnych metod leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, oraz leczenia obrażeń sportowych.

Jest pracownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu PUM Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie. Jest prezesem Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, prezesem Sekcji Ortopedii Onkologicznej PTOiTr oraz członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Jest również współpracownikiem Klubu Sportowego Arkonia Szczecin oraz Polskiego Związku Pływackiego.

Wraz z prof. Andrzejem Gustą oraz dr Bartoszem Krukiem przeprowadził pierwszą w Polsce, rewolucyjną operację przeszczepienia kości miednicy, która uratowała życie młodemu pacjentowi, cierpiącemu na rozległy nowotwór kości.

Uczestnik licznych kursów, szkoleń i sympozjów. Jest autorem wielu krajowych i zagranicznych publikacji naukowych oraz programów badawczych. Prowadzi ogólnopolskie kursy dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, m.in. kurs „Onkologia narządu ruchu”. Wykładowca programu anglojęzycznego studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...