Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Piotr Nurzyński - ZnanyLekarz.pl

lek. Piotr Nurzyński

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Diagnostyka

Ukończył studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1992 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Warszawie przy ul. Niekłańskiej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. W latach 2002-2003 pracował w Zakładzie Radiologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej na stanowisku starszego asystenta. W latach 2003-2007 pełnił funkcje Kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej SZPZOZ im. prof. dr J. Bogdanowicza w Warszawie przy ul. Niekłańskiej. W latach 2004-2012 współpracował z Carolina Medical Center, kierując zespołem rentgenodiagnostyki. Ma specjalizację I st. z rentgenodiagnostyki oraz specjalizację II st. z radiologii i diagnostyki obrazowej.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych organizowanych przez CMKP w zakresie diagnostyki obrazowej oraz medycyny ratunkowej, a także autor prac poglądowych oraz wystąpień zjazdowych z dziedziny rentgenodiagnostyki układu mięśniowo-szkieletowego.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...