Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

dr n. med. Grzegorz Adamczyk

ORDYNATOR CM GAMMA, SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII

Ortopedia

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, w 1997 r. obronił pracę doktorską na Akademii Medycznej w Warszawie z dziedziny regeneracji nerwów obwodowych, pod kierunkiem Prof. Artura Dziaka. Francuski promotor – Profesor Luis de Medinaceli. 4-krotny stypendysta rządu francuskiego w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej narządu ruchu w Klinikach w Nancy, Lyonie i Institut Europeen des Biomateriaux w Nancy.

Od roku 1982 do 1990 lekarz w Oddziale Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej Dziecięcej w Warszawie kierowanym przez dr Tadeusza Kassura. Równolegle od roku 1984 pracownik naukowy w Zakładzie Chirurgii Doświadczalnej i Transplantacyjnej Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie kierowanym przez prof. Waldemara Olszewskiego, wielokrotny instruktor na kursach mikrochirurgii.

Od roku 1990 do 1999 pracował w Klinice Ortopedii II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, kierowanej przez prof. Artura Dziaka.

28.04.1998 r. wraz z dr Robertem Śmigielskim i wspólnikami otworzył NZOZ Carolina Medical Center, prywatną lecznicę medycyny sportowej, której był współwłaścicielem.

Od roku 2002 do 2014 prezes Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej.

Od 2005 do 2009 lekarz kadry narodowej mężczyzn w siatkówce, Przewodniczący Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Siatkowej, członek Europejskiej Komisji Medycznej Siatkówki.

Od roku 2008 do 2012 członek Komisji Edukacyjnej ISAKOS.

Od roku 2012 członek Zarządu Europejskiej Federacji Leczenia Urazów Sportowych.

2011 – 2013 Członek Komitetu Kończyny Górnej Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Sportowej I Stawu kolanowego (ESSKA);

2013 – 2015 Członek Komitetu Nadgarstka i Łokcia ESSKA.

2014 – 2015 Członek Komisji d/s Strategii Rozwoju Polskiego Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim

2016 Europejska Federacja Towarzystw Medycyny Sportowej (EFSMA) Ambassador for Volleyball.

Od roku 2014 pracuje w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie.

W 2006 roku dostał nominację na lekarza Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W latach 2005 – 2009 lekarz kadry siatkarzy PZPS, brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Sam uprawia sport, w czasie studiów był reprezentantem Akademii Medycznej w siatkówce i biegach narciarskich. Obecnie gra w amatorskim zespole siatkówki w Łomiankach, jeździ konno, opiekuje się klubem siatkarskim MOS Wola. Autor i współautor 50 opublikowanych doniesień naukowych, 150 wystąpień na międzynarodowych i polskich kongresach naukowych. Członek wielu towarzystw naukowych w kraju i na świecie.

Propaguje zdrowy styl życia, dietę i aktywność sportową. Na problemy zdrowia swoich pacjentów patrzy całościowo, współtworzone przez niego Centrum Medyczne Gamma jest wielospecjalistycznym ośrodkiem pozwalającym na holistyczne podejście do pacjenta w codziennej pracy.

Żonaty, ma troje dzieci, jego hobby to sport (siatkówka, piłka nożna i jazda konna) oraz muzyka i historia.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...