Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Sławomir Mihułka

Specjalista neurologii

Neurologia

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz studiów podyplomowych MEDYCYNA BÓLU, na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbył liczne międzynarodowe kursy praktyczne oraz staż szkoleniowy w zakresie minimalnieinwazyjnych metod leczenia bólu w najlepszych klinikach w Holandii. Uzyskał pierwszy w Polsce międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu- FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain (USA).

W swojej pracy stosuje nowoczesne metody leczenia, m.in. termolezję i neuromodulację-PRF w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i układu ruchu, bólach głowy oraz neuralgiach/neuropatiach obwodowych/algodystrofiach oraz blokady diagnostyczno-terapeutyczne.

Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw naukowych, m. in: Polskiego Towarzystwo Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz World Institute of Pain.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...