Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Sławomir Mihułka

Specjalista neurologii

Neurologia

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz studiów podyplomowych MEDYCYNA BÓLU, na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbył liczne międzynarodowe kursy praktyczne oraz staż szkoleniowy w zakresie minimalnieinwazyjnych metod leczenia bólu w najlepszych klinikach w Holandii. Uzyskał pierwszy w Polsce międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu- FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain (USA).

W swojej pracy stosuje nowoczesne metody leczenia, m.in. termolezję i neuromodulację-PRF w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i układu ruchu, bólach głowy oraz neuralgiach/neuropatiach obwodowych/algodystrofiach oraz blokady diagnostyczno-terapeutyczne.

Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw naukowych, m. in: Polskiego Towarzystwo Badania Bólu, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej oraz World Institute of Pain.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...