Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Paweł Ambroziak - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Paweł Ambroziak

Dyrektor Medyczny, Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej

OrtopediaMedycyna sportowa

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i  tkanek miękkich oraz zmian pourazowych układu ruchu. Szczególnie interesuje się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną. Wykonuje operacje wykorzystując zarówno małoinwazyjne techniki artroskopowe jak i klasyczne metody chirurgiczne. W latach 2007-2015 asystent Kliniki Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie.

W latach 2006-2007 młodszy asystent w Carolina Medical Center w Warszawie. W 2013r obronił rozprawę doktorskią pt: „Ocena wczesnych wyników endoprotezoplastyki całkowitej stawu kolanowego u chorych na wrodzone skazy krwotoczne” Członek zespołu Lekarskiego Narodowej Kadry Pływackiej w roku 2007 oraz Narodowej Kadry Koszykówki Kobiet w roku 2008. Od 2010 roku opiekuje się zawodnikami klubu MKS MDK Warszawa – mistrza Polski w siatkówce w kategorii kadetów w roku 2011 i 2012 oraz zawodnikami sekcji siatkówki UKS 321 Bemowo. Lekarz wielu zawodów sportowych najwyższej rangi takich jak turnieje tenisowe ATP Orange Warsaw Open w latach 2008-2009, Tomaszewski Cup w latach 2006-2007, oraz Pucharu Polski w szermierce  w 2008r.

Brał udział w wielu stażach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ortopedycznej i medycyny sportowej. Uczestnik licznych konferencji dotyczących medycyny sportowej oraz ortopedii, wykładowca, zarówno w kraju jak i za granicą. Autor licznych publikacji z zakresu ortopedii opublikowanych w literaturze zagranicznej i krajowej.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...