Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEPaweł Ambroziak - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Paweł Ambroziak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej. Dyrektor Medyczny.

OrtopediaMedycyna sportowa

Szczególnie interesuje się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną. Wykonuje operacje wykorzystując zarówno małoinwazyjne techniki artroskopowe, jak i klasyczne metody chirurgiczne.

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji więzadłowych stawów, operacji korekcyjnych kości, chirurgii mięśni i ścięgien oraz operacji złamań i wadliwego zrostu kości.

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2005 r.).

W latach 2006-2007 młodszy asystent w Carolina Medical Center w Warszawie.

Od 2007 r. współpracuje z Kliniką Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

Od 2010 r. współpracuje jako konsultant w Klinice Zaburzeń Hemostazy Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

W 2013 r. obronił rozprawę doktorską pt.: „Ocena wczesnych wyników endoprotezoplastyki całkowitej stawu kolanowego u chorych na wrodzone skazy krwotoczne”.

Wiedzę i doświadczenie zdobywał na wielu stażach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ortopedycznej i medycyny sportowej w Polsce i zagranicą m.in. w: Southern California Orthopedic Institute (Van Nuys, USA), Fondazione IRCCS Ca’Granda, Ospedale Maggiore Policlinico (Mediolan, Włochy), Medical University of Graz (Austria), Univeristy Hospital Aachen (Niemcy), York (Wielka Brytania), Andover (USA).

Uczestnik i wykładowca licznych konferencji dotyczących medycyny sportowej oraz ortopedii,  zarówno w kraju, jak i za granicą. Autor licznych publikacji z zakresu ortopedii opublikowanych w literaturze zagranicznej i krajowej.

Współpracuje z licznymi sportowcami i klubami sportowymi, specjalizując się w leczeniu urazów sportowców.

Członek zespołu Lekarskiego Narodowej Kadry Pływackiej w roku 2007 oraz Narodowej Kadry Koszykówki Kobiet w roku 2008.

Lekarz wielu zawodów sportowych najwyższej rangi.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...