Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEMarcin Para - ZnanyLekarz.pl

lek. Marcin Para

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii SPSK CMKP im. Prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest do dzisiaj. Zaangażowany w działalność naukową i edukacjną. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Prelegent, autor i współautor licznych wystąpień na konferencjach krajowych. Odbył staż z artroskopii i medycyny sportowej w Department of Orthopaedic Surgery and Musculoskeletal Trauma, General University Hospital of Larissa, Grecja (Centrum Szkoleniowe ESSKA), a także z pierwotnej i rewizyjnej alloplastyki stawów w ENDOKlinik Hamburg, Niemcy (jeden z wiodących ośrodków na świecie zajmujący się leczeniem zapaleń okołoprotezowych stawów).

Jego zainteresowania objemują przeciążenia i urazy sportowe, zachowawcze leczenie chorób zwyrodnieniowych, metody oszczędzające stawy, endoprotezoplastyki, leczenie powikłań zapalnych, zaburzeń zrostu kostnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...