Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Marcin Para - ZnanyLekarz.pl

lek. Marcin Para

Ortopeda w trakcie specjalizacji

Ortopedia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Pracę zawodową rozpoczął w Klinice Ortopedii SPSK CMKP im. Prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest do dzisiaj. Zaangażowany w działalność naukową i edukacjną. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach. Prelegent, autor i współautor licznych wystąpień na konferencjach krajowych.

Jego zainteresowania objemują przeciążenia i urazy sportowe, zachowawcze leczenie chorób zwyrodnieniowych, metody oszczędzające stawy, endoprotezoplastyki, leczenie powikłań zapalnych, zaburzeń zrostu kostnego.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...