Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEKrzysztof Dymel - ZnanyLekarz.pl

mgr Krzysztof Dymel

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce urazów sportowych wśród zawodowców i amatorów.

Jako fizjoterapeuta posiada 12-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W szczególności zajmuje się leczeniem kontuzji i chorób kręgosłupa oraz dysfunkcji w obrębie kończyn.

W procesie leczenia wykorzystuje najnowsze metody terapii. Wiedzę zdobył na szkoleniach podyplomowych oraz uczestnicząc w konferencjach poświęconych tematyce urazowej i sportowej.

W procesie leczenia podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta dobierając dla niego najskuteczniejsze formy terapii tak, aby zapewnić najlepszą opiekę i skuteczne pozbycie się dolegliwości. Lecząc sportowców dokłada wszelkich starań, aby mogli jak najszybciej ale zarazem w sposób bezpieczny wrócić do treningów i startów w zawodach.

Sam jest na stale związany ze sportem aktualnie wybierając squasha, bieganie oraz snowboard.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...