Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Mgr Tomasz Łopatka

Specjalista z zakresu podologii ortopedycznej

Podologia ortopedyczna

Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunkach Zdrowie Publiczne i Fizjoterapia. Ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Akademii Medycznej i Ekonomicznej w Poznaniu. Autor publikacji, uczestnik kursów, szkoleń i konferencji podologicznych w Polsce i za granicą – także w roli prelegenta i wykładowcy.

Doświadczenia praktyczne zdobywał pracując dla renomowanych firm, placówek i gabinetów medycznych w Polsce. Jest konsultantem opiniującym prototypy obuwia polskich firm obuwniczych.

Zajmuję się konsultacjami podologicznymi, diagnostyką komputerową, leczeniem zachowawczym oraz profilaktyką schorzeń stóp i produkcją wkładek ortopedycznych. W codziennej praktyce wykorzystuje własny system wkładek ortopedycznych ECO.

Specjalizuje się w:

 • – konsultacjach pacjentów z zakresu dysfunkcji oraz schorzeń stóp i ich oddziaływania na cały układ ruchu oraz postawę ciała,
 • – projektowaniu i wykonywaniu wkładek do butów poprawiających komfort, wkładek korekcyjnych oraz sportowych,
 • – profilaktyce Zespołu Stopy Cukrzycowej u pacjentów diabetologicznych,
 • – specjalistycznej diagnostyce komputerowej w zakresie biomechaniki kończyn dolnych.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...