Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEMateusz Dawidziuk - ZnanyLekarz.pl

lek. Mateusz Dawidziuk

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Jestem lekarzem ze specjalizacją w zakresie ortopedii traumatologii narządu ruchu. Od 2013 roku współpracuję z kliniką CM Gamma, gdzie aktualnie leczę swoich pacjentów.

Jestem lekarzem dla potrzebujących skutecznego leczenia ludzi aktywnych sportowo i sportowców. W procesie leczenia Pacjent i jego potrzeby, znajdują się dla mnie w centrum. Współpracuję z odpowiedzialnym i zgranym zespołem specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się leczeniem urazów i kontuzji. Propaguję i inspiruję do aktywności fizycznej oraz aktywnego stylu życia.

Pomagam odnaleźć, przywrócić i uzdrowić sportowca w każdym człowieku.

Posiadam specjalistyczne umiejętności i doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu kontuzji kolan, barków i urazów sportowych. Leczę zawodników na wszystkich poziomach sportowych: olimpijskim, seniorskim i juniorskim. Wielu zawodnikom pomogłem wrócić do zdrowia i pełnych obciążeń treningowych oraz osiągać sukcesy zarówno po leczeniu operacyjnym, jak i zachowawczym.

Moi pacjenci zdobywali medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Mistrzostw Polski, ukończyli wymarzone Ironmany i maratony oraz realizowali sportowe marzenia.

Jako były zawodnik CWKS Legii Warszawa w szermierce i reprezentant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w piłce siatkowej, na co dzień jestem aktywny sportowo, dzięki czemu ze szczególnym zrozumieniem podchodzę do moich pacjentów i dobrze wiem co jest ważne i niezbędne w całym procesie zdrowienia.

W swoim doświadczeniu zawodowym miałem okazję pracować dla takich drużyn jak:

 • Legia Warszawa SA – piłka nożna – szef sztabu medycznego
 • Projekt Warszawa (d. AZS Politechnika Warszawska, Onico Warszawa) – siatkówka mężczyzn
 • Legia Warszawa – szef sztabu medycznego Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa
 • Legia Warszawa – lekarz drużyny koszykarskiej.

W swojej pracy największą radość sprawia mi towarzyszenie w procesie zdrowienia osobom aktywnym dla których sport i aktywność fizyczna są ważnym elementem życia.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...