Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Maciej Kogut

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2011r).

Specjalista Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Od 2012 roku asystent w Klinice Ortopedii CMKP Szpitala Klinicznego im. Prof. A. Grucy w Otwocku.

Obszary jego zainteresowań obejmują: chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego i kolanowego, powikłania (w tym infekcyjne) endoprotezoplastyk dużych stawów, artroskopię stawu kolanowego, choroby stawu skokowego i stopy, szeroko rozumianą traumatologię w tym urazy sportowe a także choroby przeciążeniowe i diagnostykę ultrasonograficzną.

Autor i współautor wystąpień, m.in.:

  • „Two-Stage revision arthroplasty in the treatment of periprosthetic hip infection” – 16 th EFORT Congress, Praga 2015
  • „Management of periprosthetic infection of the knee” – XX Deutsch-Polnisches Symposium der Unfallchirurgen und Orthopäden, Frankfurt (Oder) 2016
  • “Intraoperative periprosthetic femoral fractures as a complication of hip arthroplasty – problem analysis based on 51 cases in primary and revision hip replacement setting” – 18th EFFORT Congress, Wiedeń 2017

Uczestnik kursów doskonalących, m.in.:

  • „Diagnostyka ultrasonograficzna narządu ruchu z elementami reumatologii” – Zamość 2014
  • „Endoprotezoplastyka stawu kolanowego – Kurs na preparatach nieutrwalonych CEMED” – Warszawa 2014
  • „Ultrasound of knee. Developing course” – Zamość 2016
  • „AO Trauma Course – Advanced principles of fracture management” – Kraków 2016
  • „Workshop on Prosthetic Joint Infection (PJI) – Berlin 2016

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...