Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Michał Szyszka - ZnanyLekarz.pl

lek. Michał Szyszka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Specjalizuje się w leczeniu urazów oraz schorzeń narządu ruchu: chirurgii artroskopowej, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego oraz stawu skokowego, chirurgii stopy, alloplastyce stawu biodrowego oraz kolanowego oraz leczeniu urazów sportowych.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Autor licznych publikacji oraz wykładów podczas zjazdów ortopedycznych krajowych i zagranicznych. Z Centrum Medycznym Gamma związany od początku jej istnienia. Od 2008 Asystent Kliniki Ortopedii Szpitala im. Prof. A Grucy w Otwocku. Wcześniej był młodszym asystentem w Carolina Medical Center w Warszawie. Uczestnik licznych kursów i szkoleń międzynarodowych i krajowych. Autor i współautor wielu publikacji naukowych z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...