Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Maciej Bień - ZnanyLekarz.pl

lek. Maciej Bień

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Diagnostyka

Ukończył II Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie (2000). Specjalizacja w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej (2009) – pod kierunkiem prof. dr hab. Olgierda Rowińskiego.

Uczestnik licznych kursów i staży krajowych i międzynarodowych. Stypendysta British Society of Skeletal Radiologists w Oxfordzie. Prowadzi wykłady na kursach radiologicznych w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz Polskiej Szkoły Radiologii. Prowadzi wykłady i uczy wykonywania badań USG na kursach CEDUS. Członek Organizacji: Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne, Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej i American Roentgen Ray Society.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...