Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Małgorzata Drwięga-Ostaszewska

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista ortopedii dziecięcej

Ortopedia

Lekarz specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopeda dziecięcy z 9-letnim stażem pracy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w SPSK im. Prof. A.Grucy w Otwocku. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu ortopedii dziecięcej, chirurgii ręki, mikrochirurgii, USG narządu ruchu. Ukończyła między innymi trylogię kursów z ortopedii i traumatologii dziecięcej EPOS-EFORT BAT w Wiedniu. Odbyła kilkumiesięczny staż w Oddziale replantacji kończyn, mikrochirurgii, chirurgii ręki i chirurgii ogólnej w Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...