Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Lek. Katarzyna Białecka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zespół chirurgii rękiOrtopedia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim, ze specjalizacją z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem kończyny górnej – stawu łokciowego, nadgarstka i ręki. Wykonuje operacje zarówno nadgarstka i ręki, stawu łokciowego (w tym endoprotezoplastyki głowy kości promieniowej), jak i operacje naprawcze urazów narządu ruchu,  operacje mikrochirurgiczne, artroskopie nadgarstka, operacje uwolnienia nerwów oraz zabiegi rekonstrukcyjne. W swojej praktyce posiłkuje się USG narządu ruchu, które wykorzystuje do celów diagnostycznych i wykonywania iniekcji pod kontrolą USG.

Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia, biorąc udział w kursach i szkoleniach z dziedziny najnowocześniejszej chirurgii urazowej, mikrochirurgii, artroskopii, metod małoinwazyjnych oraz USG narządu ruchu.

Doświadczenie zdobywała w Otwocku, przyjmując pacjentów w SPSK im. A. Grucy (od 2012r.) w prywatnej klinice Ortopedika (2015-2017r.) oraz w LuxMed (2018-2020r.) i Medicover (od 2017r.)

Kursy i szkolenia:

 • Kurs artroskopii nadgarstka EWAS,
 • AO Trauma Basic + Advanced,
 • Kurs Mikrochirurgii (Timisoara)
 • IBRA – kurs na poziomie zaawansowanym leczenia urazów nadgarstka,
 • Kurs USG narządu ruchu.
 • Szkolenia cadaverowe z zakresu chirurgii urazowej ręki w tym transferu płatów uszypułowanych
 • Regularne uczestnictwo w wykładach i seminariach z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2023 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Zadaj pytanie
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...