Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEGrzegorz Doroszewski - ZnanyLekarz.pl

lek. Grzegorz Doroszewski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

OrtopediaMedycyna sportowa

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w Carolina Medical Center w Oddziale Chirurgii Kończyny Dolnej oraz w Centrum Urazów Sportowych. Opiekował się m.in. zawodnikami przygotowującymi się do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, Soczi 2014 oraz Kadrą Narodową Polskiego Związku Pływackiego. Pracował także z biegaczami – amatorami i profesjonalistami oraz tancerzami Polskiego Baletu Narodowego. Był instruktorem w trakcie kursów artroskopii stawu kolanowego oraz skokowego.

Posiada Certyfikat (PTMS) uprawniający do przeprowadzania badań i wydawania orzeczeń o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21. roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21. a 23. rokiem życia.

Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Gamma oraz w Klinice Ortopedii SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku w Oddziale Patologii i Uszkodzeń Miednicy.

W obszarze jego zainteresowań leżą chirurgia stawu kolanowego (artroskopie, zabiegi rekonstrukcyjne, endoprotezoplastyka), skokowego (artroskopie, zabiegi rekonstrukcyjne) oraz stawu biodrowego (endoprotezoplastyka), a także urazy narządu ruchu, w tym urazy sportowe.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...