Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

mgr Wojciech Suszczyński

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Ukończył Wydział Fizjoterapii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Medyczne Studium Fizjoterapii w Konstancinie-Jeziornej. Posiada wieloletnie doświadczenie w publicznych i prywatnych placówkach zdrowia. Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach i zabiegach w obrębie stawu kolanowego, stawu biodrowego, kręgosłupa oraz stawów kończyny górnej oraz w fizjoterapii sportowej. Opiekował się m.in. Justyną Kowalczyk w sezonie 2012/2013.

Uczestnik i wykładowca licznych konferencji, kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Wykładowca oraz współtwórca kursów specjalistycznych z zakresu usprawniania ruchowego stawu biodrowego (rehabilitacja po artroskopii stawu biodrowego, rehabilitacja po całkowitej protezoplastyce stawu biodrowego metoda BHR) oraz stawu barkowego na kursach PTTS. Jest także instruktorem podczas szkoleń dla fizjoterapeutów, techników masażystów.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...