Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

mgr Agnieszka Barbasiewicz

Koordynator rehablitacji w CM Gamma, Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Medycznego Studium Fizjoterapii nr 7 w Warszawie.  W CM Gamma pełni funkcję Koordynatora Zespołu Fizjoterapeutów. Swoją praktykę zawodową realizuje od 1998 roku, pracując w państwowych i prywatnych klinikach rehabilitacyjnych. W 2002 roku podjęła współpracę z kliniką Carolina Medical Center, specjalizującą się w ortopedii i rehabilitacji pourazowej i pooperacyjnej oraz medycynie i rehabilitacji sportowej. Przez 4 lata współpracowała z Polskim Związkiem Pływackim oraz zawodnikami Polskiej Kadry Olimpijskiej Pływaków przy Polskim Komitecie Olimpijskim PKOL.

Jest autorem i współautorem publikacji naukowych z zakresu rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej w obrębie kolana, barku i tkanek miękkich. Brała czynny udział w kongresach i sympozjach krajowych i międzynarodowych jako autor lub współautor prelekcji dotyczących nowoczesnych zasad rehabilitacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów dla fizjoterapeutów i lekarzy, realizowanych przez Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, wciąż zdobywa nowe doświadczenia podnosząc jednocześnie swoje kwalifikacje.

W wolnych chwilach trenuje jeździectwo (skoki), kite-surfing i nurkuje.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...