Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEMariusz Tarczyński - ZnanyLekarz.pl

mgr Mariusz Tarczyński

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Specjalizuje się między innymi w terapii manualnej metodami: Kaltenborn-Evjenth, metodą Mulligana, terapii tkanek miękkich, traumatologii sportowej i funkcjonalnym treningu motorycznym. Absolwent wydziału Rehabilitacji Ruchowej na AWF w Warszawie. Wykładowca na kursach z zakresu fizjoterapii. Uczestnik wielu konferencji i kongresów (m.in. ISAKOS, ESSKA, PTTS, PKOL).Członek European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy oraz European Society for Shoulder and Elbow Rehabilitation.

Prywatnie interesuje się sportem, turystyką górską, rowerową i kajakową.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
7 dni w tygodniu od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2021 CM gamma
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...