Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

mgr Paweł Atłas

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praktykę zawodową rozpoczął w 2001 r. na oddziałach Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym, gdzie zgłębiał wiedzę z zakresu ortopedii. Doświadczenie w pracy z pacjentami po operacjach ortopedycznych zdobywał pracując w Klinice Carolina Medical Center w Warszawie.

Od 2014r. w Centrum Medycznym Gamma pomaga w powrocie do zdrowia pacjentom mającym problemy zarówno z kończynami jak i z kręgosłupem. Z wielką satysfakcją usprawnia pacjentów z kontuzjami sportowymi, ponieważ dobrze ich rozumie, gdyż przed rozpoczęciem pracy zawodowej sam był wyczynowym zawodnikiem w klubie sportowym SKRA WARSZAWA uprawiając lekkoatletykę.

Od początku praktyki zawodowej dokształca się na kursach, szkoleniach i sympozjach z zakresu rehabilitacji i ortopedii.
Posiada certyfikaty wielu metod fizjoterapeutycznych m.in:
– terapii manualnej metodą Kaltenborn-Evjenth
– terapii manualnej metodą Mulligan
– kinesiology taping
– współczesnych metod diagnozy i leczenia tkanek miękkich
– PNF w stopniu podstawowym
– leczenia metodą Neurac wykorzystując system podwieszeń Redcord
– funkcjonalnego treningu motorycznego
– szkoleń Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej z zakresu stawów: kolanowego, skokowego, biodrowego i barkowego

W swojej pracy z pacjentem kieruje się zasadą leczenia pacjenta, a nie schorzenia, zwracając szczególną uwagę na przyczynę powstałego problemu i późniejszą profilaktykę dysfunkcji.

Poza pracą wolny czas spędza uprawiając wraz z rodziną sport rekreacyjny, czytając książki lub majsterkując.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...