Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINERadosław Michalik - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Radosław Michalik

Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Chirurgia kręgosłupa

Zajmuje się neurochirurgią od ponad 18 lat. W tym czasie zdobywał szerokie doświadczenie w kilku polskich ośrodkach neurochirurgicznych oraz na zagranicznych i krajowych kursach oraz szkoleniach specjalistycznych. Szczególnym zainteresowaniem Doktora jest chirurgia kręgosłupa w tym wszczepianie sztucznych dysków lędźwiowych i szyjnych, endoskopowe usuwanie przepuklin dysków lędźwiowych oraz operacje usuwania nowotworów kręgosłupa. Poza chirurgią kręgosłupa interesuje się chirurgią podstawy czaszki, chirurgią chorób naczyniowych mózgu oraz chirurgią neuroonkologiczną.

Dzięki wieloletniej pracy w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie wyjątkowo dokładnie mógł poznać i przestudiować anatomię głowy oraz kręgosłupa. Wiedza i zdobyte doświadczenie pomaga mu operować bezpiecznie i uzyskiwać przy tym dobre rezultaty.W latach 1996 – 2003 był asystentem w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie – seminaria i wykłady z anatomii prawidłowej dla studentów Wydziału Lekarskiego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...