Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

dr n. med. Grzegorz Pracoń

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Diagnostyka

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2013).

Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Zakładzie Radiologii Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie (2015-2020).

W 2018 obronił z wyróżnieniem dysertację nt. „Ocena przydatności ultrasonografii w diagnostyce entezopatii ścięgna Achillesa i rozcięgna podeszwowego u chorych z klinicznym podejrzeniem enthesitis” uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

W 2020 roku na podstawie zdanego europejskiego egzaminu radiologicznego (European Diploma in Radiology) uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej.

Autor i współautor wielu publikacji z zakresu diagnostyki obrazowej układu mięśniowo-szkieletowego.

Umów się na wizytę


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.
DYŻUR URAZOWO-ORTOPEDYCZNY
sobota - niedziela od 8:00 do 20.00

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...