Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Paweł Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Paweł Adamczyk

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007r.). W czasie studiów zaangażowany w działalność studenckich kół naukowych m.in. udział w międzynarodowych kongresach młodych medyków oraz działalność w zarządzie Studenckiego Towarzystwa Naukowego Akademii Medycznej w Warszawie. W tym okresie odbył również trzy miesięczne staże zagraniczne: dwa w Hanowerze pod okiem prof. Lobenhoffera (współtwórcy metody Tomo-Fix), w szpitalu Henriettenstiftung i Medizinischen Hochschule Hannover oraz jeden w Izraelu w szpitalu Meir Medical Center, który jest zapleczem medycznym izraelskiej kadry olimpijskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w NZOZ Carolina Medical Center (do 2012r.), oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie (do XII.2014). W 2013 roku obronił pracę doktorską pt.: „Zastosowanie modelu matematycznego stopy zdrowej w chirurgii palucha koślawego u kobiet”. Główne obszary zainteresowań to szeroko rozumiana traumatologia, czyli leczenie urazów narządu ruch i ich powikłań, chirurgia artroskopowa, chirurgia stopy i stawu skokowego i chirurgia ręki.

Jest autorem lub współautorem wielu publikacji związanych z traumatologią sportową i nie tylko oraz wystąpień zjazdowych w Polsce i poza jej granicami. Cały czas zdobywa i poszerza wiedzę oraz doświadczenie podczas licznych szkoleń, sympozjów i warsztatów na terenie kraju oraz na arenie międzynarodowej. Płynnie mówi po angielsku, komunikatywnie po niemiecku.

Prywatnie, poza medycyną jest pasjonatem sportu pod każdą postacią. Uprawiał kolarstwo górskie, narciarstwo zjazdowe (jestem instruktorem sportu MEN) oraz piłkę nożną. Ostatnio na nowo odkrył nurkowanie. Mąż i dumny ojciec dwójki dzieci.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...