Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINE Paweł Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Paweł Adamczyk

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedia

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007r.). W czasie studiów zaangażowany w działalność studenckich kół naukowych m.in. udział w międzynarodowych kongresach młodych medyków oraz działalność w zarządzie Studenckiego Towarzystwa Naukowego Akademii Medycznej w Warszawie. W tym okresie odbył również trzy miesięczne staże zagraniczne: dwa w Hanowerze pod okiem prof. Lobenhoffera (współtwórcy metody Tomo-Fix), w szpitalu Henriettenstiftung i Medizinischen Hochschule Hannover oraz jeden w Izraelu w szpitalu Meir Medical Center, który jest zapleczem medycznym izraelskiej kadry olimpijskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w NZOZ Carolina Medical Center (do 2012r.), oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie (do XII.2014). W 2013 roku obronił pracę doktorską pt.: „Zastosowanie modelu matematycznego stopy zdrowej w chirurgii palucha koślawego u kobiet”. Główne obszary zainteresowań to szeroko rozumiana traumatologia, czyli leczenie urazów narządu ruch i ich powikłań, chirurgia artroskopowa, chirurgia stopy i stawu skokowego i chirurgia ręki.

Jest autorem lub współautorem wielu publikacji związanych z traumatologią sportową i nie tylko oraz wystąpień zjazdowych w Polsce i poza jej granicami. Cały czas zdobywa i poszerza wiedzę oraz doświadczenie podczas licznych szkoleń, sympozjów i warsztatów na terenie kraju oraz na arenie międzynarodowej. Płynnie mówi po angielsku, komunikatywnie po niemiecku.

Prywatnie, poza medycyną jest pasjonatem sportu pod każdą postacią. Uprawiał kolarstwo górskie, narciarstwo zjazdowe (jestem instruktorem sportu MEN) oraz piłkę nożną. Ostatnio na nowo odkrył nurkowanie. Mąż i dumny ojciec dwójki dzieci.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...