Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Monika Zdziarska-Grzybowska - ZnanyLekarz.pl

lek. Monika Zdziarska-Grzybowska

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Diagnostyka

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Posiada specjalizację I stopnia w zakresie radiodiagnostyki oraz II stopnia w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej.

Podczas swojej pracy zawodowej pracowała jako: asystentka w Zakładzie Radiologii Instytutu Kardiologii w Warszawie, asystentka i starsza asystentka w Zakładzie Radiologii SPZOZ w Łukowie oraz starsza asystentka w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie. Pracowała także w Carolina Medical Center i Instytucie Reumatologii w Warszawie.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...