Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Edyta Rosiak

Specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej (European Diploma in Radiology).

Diagnostyka

Dr Rosiak specjalizuje się w radiologii mięśniowo-szkieletowej i wykonuje badania USG oraz opisy badań rezonansu magnetycznego (MR), tomografii komputerowej (TK) i zdjęć rentgenowskich (RTG).

W codziennej praktyce zajmuje się badaniami USG stawów (m.in. biodrowego, kolanowego, skokowego, stopy, barku, łokciowego, nadgarstka, ręki) oraz mięśni. Wykonuje również aspiracje i nakłucia pod kontrolą USG oraz dostawowe podania kontrastu przed badaniem MR lub CT (m.in. bark, biodro, nadgarstek). W codziennej praktyce dr Rosiak zajmuje się także opisami badań MR, CT i RTG układu mięśniowo-szkieletowego.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zdane egzaminy: ECFMG / USMLE (nostryfikacja w USA), MRCP UK i European Diploma in Radiology. Odbyła liczne staże w USA i Wielkiej Brytanii. Ponad trzy lata pracowała w Wielkiej Brytanii w prywatnych szpitalach (BUPA / Spire / Nuffield). Stała uczestniczka kursów i konferencji European Society of Skeletal Radiology i International Skeletal Society.

Poza CM Gamma od wielu lat pracuje w Zakładzie Radiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalistka od diagnostyki obrazowej chorób nerwowo-mięśniowych. Wykładowca na kursach i konferencjach radiologicznych.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...