Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Edyta Rosiak

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Diagnostyka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada Certyfikat ECFMG / USMLE (nostryfikacja w USA), Member of Royal College of Physicians UK (Step 1) i European Diploma in Radiology (2016) Odbyła liczne staże w USA i Wielkiej Brytanii.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, European Society of Skeletal Radiology (ESSR), American Roentgen Ray Society (ARRS), Radiological Society of North America (RSNA), European Society of Gastrointestinal Radiology (ESGAR), European Society of Radiology (ESR).

Uczestnik licznych kursów z radiologii mięśniowo-szkieletowej w Polsce i za granicą. Ponad trzy lata pracowała w Wielkiej Brytanii w prywatnych szpitalach (BUPA / Spire / Nuffield). Poza CM Gamma od wielu lat pracuje w I Zakładzie Radiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...