Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

lek. Filip Baszczeski

Specjalizant Ortopedii i Traumatologii

Ortopedia

Absolwent I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz drużyny Rugby SKRA Warszawa oraz lekarz drużyny piłki siatkowej Onico Warszawa. Współbadacz badań klinicznych z zakresu ortopedii regeneracyjnej i małoinwazyjnej.

Członek FORTE – The Federation Of Orthopaedic Trainees In Europe. W czasach studenckich przewodniczący ortopedycznego koła naukowego.

Związany ze sportem “od zawsze”: Zawodnik Polskiej I Ligi i Ekstraligi Rugby, Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Juniorów w full contact Karate w kategorii wagowej open. Uczestnik licznych kursów i kongresów z zakresu chirurgii małoinwazyjnej, urazów sportowych, ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

j. angielski biegły w mowie i piśmie.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...