Odwiedź nas również na:
Umów wizytę
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

Eliza Pleban - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Eliza Pleban

Specjalista chirurgii ogólnej

Chirurgia ogólna

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii ogólnej, specjalizacja z chirurgii naczyniowej.

Pracę zawodową rozpoczęła w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim, następnie pracowała w Wojewódzkim Szpitali Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie oraz Carolina Medical Center. Od 2010 roku pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Na co dzień zajmuje się leczeniem operacyjnym i małoinwazyjnym chorób naczyń oraz trudno gojących się ran i owrzodzeń. Wykonuje także zabiegi skleroterapii.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i International Society of Endovascular Specialists.

Umów się na wizytę

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty i/lub kontaktu z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie celach promocyjno-marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
© Copyright 2020 CM gamma | Realizacja MediaHealth
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do CiebieZostaw numer
oddzwonimy!
Zadaj pytanie
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...