Odwiedź nas również na:
Umów się online
Znajdź Specjalistę - button

Specjaliści

UMÓW SIĘ ONLINEEliza Pleban - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Eliza Pleban

Specjalista chirurgii ogólnej

Chirurgia ogólna

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii ogólnej, specjalizacja z chirurgii naczyniowej.

Pracę zawodową rozpoczęła w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim, następnie pracowała w Wojewódzkim Szpitali Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie oraz Carolina Medical Center. Od 2010 roku pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Na co dzień zajmuje się leczeniem operacyjnym i małoinwazyjnym chorób naczyń oraz trudno gojących się ran i owrzodzeń. Wykonuje także zabiegi skleroterapii.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i International Society of Endovascular Specialists.

Bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie drogą elektroniczną przez Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych, zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Informacje o administratorze danych osobowych
© Copyright 2024 CM gamma | Polityka Prywatności
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Zostaw numer
    oddzwonimy!
    Zadaj pytanie
    Wyślij zapytanie
    na interesujący Cię temat...