ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Dawidziuk Mateusz Ortopeda w trakcie specjalizacji
  Lekarz drużyny siatkarskiej Onico Warszawa. Dr Dawidziuk specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym urazów narządu ruchu oraz chorób stawów, kości, ścięgien i mięśni. Prowadzi leczenie zabiegowe z zakresie chirurgii i chirurgii artroskopowej stawu kolanowego (rekonstrukcje więzadeł, operacje łąkotek), skokowego oraz barkowego. Od 2013r. pracuje w Centrum Medycznym Gamma w zespole dra Grzegorza Adamczyka. Od września 2013r. lekarz Onico Warszawa (wcześniej AZS Politechnika Warszawska). Dr Dawidziuk był reprezentantem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w piłce siatkowej oraz zawodnikiem CWKS Legii Warszawa w szermierce - fechtmistrz Witold Słonina. Uczestnik licznych kursów, szkoleń międzynarodowych i krajowych. Współautor wystąpień z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu. Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. IBRA, ESSKA i PTMS.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone