ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Baszczeski Filip Specjalizant Ortopedii i Traumatologii
  SPECJALIZANT ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII Absolwent I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasach studenckich przewodniczący ortopedycznego koła naukowego. Współbadacz badań klinicznych z zakresu ortopedii regeneracyjnej i małoinwazyjnej. Uczestnik kursów z zakresu artroskopii i osteotomii w obrębie stawu kolanowego. Członek FORTE - The Federation Of Orthopaedic Trainees In Europe Aktualnie w CMGamma asystent w zespole doktora Konrada Słynarskiego. Związany ze sportem “od zawsze”: Zawodnik Polskiej I Ligi i Ekstraligi Rugby, Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Juniorów w full contact Karate w kategorii wagowej open. Angielski biegle w mowie i piśmie.  

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone