ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr n. med. Adamczyk Paweł Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007r.). W czasie studiów zaangażowany w działalność studenckich kół naukowych m.in. udział w międzynarodowych kongresach młodych medyków oraz działalność w zarządzie Studenckiego Towarzystwa Naukowego Akademii Medycznej w Warszawie. W tym okresie odbył również trzy miesięczne staże zagraniczne: dwa w Hanowerze pod okiem prof. Lobenhoffera (współtwórcy metody Tomo-Fix), w szpitalu Henriettenstiftung i Medizinischen Hochschule Hannover oraz jeden w Izraelu w szpitalu Meir Medical Center, który jest zapleczem medycznym izraelskiej kadry olimpijskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w NZOZ Carolina Medical Center (do 2012r.), oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie (do XII.2014). W 2013 roku obronił pracę doktorską pt.: „Zastosowanie modelu matematycznego stopy zdrowej w chirurgii palucha koślawego u kobiet”. Główne obszary zainteresowań to szeroko rozumiana traumatologia, czyli leczenie urazów narządu ruch i ich powikłań, chirurgia artroskopowa, chirurgia stopy i stawu skokowego i chirurgia ręki. Jest autorem lub współautorem wielu publikacji związanych z traumatologią sportową i nie tylko oraz wystąpień zjazdowych w Polsce i poza jej granicami. Cały czas zdobywa i poszerza wiedzę oraz doświadczenie podczas licznych szkoleń, sympozjów i warsztatów na terenie kraju oraz na arenie międzynarodowej. Płynnie mówi po angielsku, komunikatywnie po niemiecku. Prywatnie, poza medycyną jest pasjonatem sportu pod każdą postacią. Uprawiał kolarstwo górskie, narciarstwo zjazdowe (jestem instruktorem sportu MEN) oraz piłkę nożną. Ostatnio na nowo odkrył nurkowanie. Mąż i dumny ojciec dwójki dzieci.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone