ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
Home / Lekarze Centrum Medycznego Gamma na szkoleniu w Krakowie

Lekarze Centrum Medycznego Gamma na szkoleniu w Krakowie

Zadowolenie i powrót do sprawności naszych Pacjentów jest dla nas najważniejszy. Dlatego nieustannie zespół medyczny Centrum Medycznego Gamma podnosi poziom swojej wiedzy i kwalifikacji biorąc udział w szkoleniach.

W dniu 5-7.10.2017 w Krakowie odbyła się konferencja „360° around shoulder instability” pod patronatem ESSKA-ESA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery & Arthroscopy, European Shoulder Associates) w której udział wzięli lekarze z Centrum Medycznego Gamma – dr n. med. Paweł Adamczyk, dr n. med. Paweł Ambroziak oraz lek. Mateusz Dawidziuk.  Czołowi chirurdzy barku z całej Europy zjechali się,  aby wymienić doświadczeniami głównie na temat niestabilności tego stawu.

Natomiast w tym samy terminie 5-7.10.2017 także w Krakowie odbyła się konferencja „9th International Symposium Knee Arthroplasty” podczas której lek. Michał Szyszka pogłębiał swoją wiedzę na temat najnowszej wiedzy o protezoplastyce stawu kolanowego.

Już od dziś można skorzystać świeżo nabytej wiedzy przez naszych lekarzy podczas tych wydarzeń. Zapraszamy do umówienia wizyty poprzez portal ZnanyLekarz lub telefonicznie: tel. 22 273 90 00 /kontakt@cmgamma.pl

Inne

Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zadaj pytanie
close
logo gamma
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

Zostaw numer
oddzwonimy!
phone