ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
lek. Szyszka Michał Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

  Specjalizuje się w leczeniu urazów oraz schorzeń narządu ruchu: chirurgii artroskopowej, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego oraz stawu skokowego, chirurgii stopy, alloplastyce stawu biodrowego oraz kolanowego oraz leczeniu urazów sportowych. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Autor licznych publikacji oraz wykładów podczas zjazdów ortopedycznych krajowych i zagranicznych. Z Centrum Medycznym Gamma związany od początku jej istnienia. Od 2008 Asystent Kliniki Ortopedii Szpitala im. Prof. A Grucy w Otwocku. Wcześniej był młodszym asystentem w Carolina Medical Center w Warszawie. Uczestnik licznych kursów i szkoleń międzynarodowych i krajowych. Autor i współautor wielu publikacji naukowych z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone