ul. Broniewskiego 3, 01-785 Warszawaponiedziałek – piątek | godz. 8:00 – 20:00
sobota | godz. 8:00 – 14:00
tel. 22 273 90 00
dr n. med. Ambroziak Paweł Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista medycyny sportowej

  SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU, SPECJALISTA MEDYCYNY SPORTOWEJ

  Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i  tkanek miękkich oraz zmian pourazowych układu ruchu. Szczególnie interesuje się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną. Wykonuje operacje wykorzystując zarówno małoinwazyjne techniki artroskopowe jak i klasyczne metody chirurgiczne. W latach 2007-2015 asystent Kliniki Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. W latach 2006-2007 młodszy asystent w Carolina Medical Center w Warszawie. W 2013r obronił rozprawę doktorskią pt: „Ocena wczesnych wyników endoprotezoplastyki całkowitej stawu kolanowego u chorych na wrodzone skazy krwotoczne” Członek zespołu Lekarskiego Narodowej Kadry Pływackiej w roku 2007 oraz Narodowej Kadry Koszykówki Kobiet w roku 2008. Od 2010 roku opiekuje się zawodnikami klubu MKS MDK Warszawa - mistrza Polski w siatkówce w kategorii kadetów w roku 2011 i 2012 oraz zawodnikami sekcji siatkówki UKS 321 Bemowo. Lekarz wielu zawodów sportowych najwyższej rangi takich jak turnieje tenisowe ATP Orange Warsaw Open w latach 2008-2009, Tomaszewski Cup w latach 2006-2007, oraz Pucharu Polski w szermierce  w 2008r. Brał udział w wielu stażach, kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii ortopedycznej i medycyny sportowej. Uczestnik licznych konferencji dotyczących medycyny sportowej oraz ortopedii, wykładowca, zarówno w kraju jak i za granicą. Autor licznych publikacji z zakresu ortopedii opublikowanych w literaturze zagranicznej i krajowej.

  Chcesz umówić wizytę, lub dowiedzieć się więcej?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, w celu umożliwienia umówienia wizyty oraz kontakt z nami poprzez zadanie pytania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zadaj pytanie
  close
  logo gamma
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonię do Ciebie!


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez pozostawienie numeru telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  phone